Prosinec 2010

Takže... Vánoce a všechno ostatní??

31. prosince 2010 v 13:28 A můj život
Předně bych se vám chtěla omluvit za dlouhou nepřítomnost. Vysvětlím vše. Tak tedy: před Vánoci jsem byla ve strašným presu. Spala jsem asi tak 6 hodin denně (což není právě zdravé). Pak příšernej stres. To, o čem teď budu psát není hezký, ale když se vám vypíšu, tak se mi snad uleví a doufám, že vy to pochopíte. No, souhrou těchto dvou okolností mi bylo tak špatně, že jsem nebyla schopná ani jíst. No tak nepůjdu na oběd, no. Bojím se, že jsem se dostala k anorexii. Vlastně až teď jsem si uvědomila, co vlastně dělám. Nebylo to tak dlouho, takže nic není poznat.

A teď marodím. Mám nějakou střevní virózu a tvrdou dietu. Jíst můžu jen rohlíky a pít něco speciálního. Začalo to zimnicí. Vím, že jsem měla úplně modrý ruce a klepala jsem se tak, že těch pár nesouvislých slov mi stejně nebylo rozumět. teď už mi je o dost líp.

Letos jsem zažila asi nejhorší vánoce. Nedokázala jsem se ani duševně připravit. a asi tak půlku cukroví jsem pekla já, tudíž taky podle toho vypadalo. Už tradičně jsme měli zpívanou mši v kostele, hrála jsem jednu koledu na flétnu a samozřejmě jsem to zvorala. Vážně nevím, proč jsem se chtěla zapojit, když to vždycky zkazím. Večer byl krásnej. Až na koledy. Hrála jsem doprovod na klavír, takže snadno uhádnete, jak to dopadlo. Dostala jsem spoustu pěkných dárků. I od vás jsem dostala krásná přáníčka. Z toho důvodu jsem se rozhodla, že nic smolit nebudu, protože bych se za to musela stydět. Pouze vám přeji:

Užijte si Vánoc líp než já.

já vím, asi vás nebaví číst ty moje věčný nářky, takže tenhle článek s klidem přeskočte

Král naruby

11. prosince 2010 v 18:12 A můj život
Tento titulek se vztahuje k jednomu z těchto hektických dní a také ke Caddyině mladší sestře. Abych to vysvětlila, včera jsme vystupovali s Benešáčkem. Všechno bylo takové uspěchané. A ona si snad všechno, co šlo, oblékla naruby. Včetně královského kostýmu. Já, moje sestra a já jsme zpívaly tři krále (ačkoliv jsme byly královny) a proto král.