Takže... Vánoce a všechno ostatní??

31. prosince 2010 v 13:28 |  A můj život
Předně bych se vám chtěla omluvit za dlouhou nepřítomnost. Vysvětlím vše. Tak tedy: před Vánoci jsem byla ve strašným presu. Spala jsem asi tak 6 hodin denně (což není právě zdravé). Pak příšernej stres. To, o čem teď budu psát není hezký, ale když se vám vypíšu, tak se mi snad uleví a doufám, že vy to pochopíte. No, souhrou těchto dvou okolností mi bylo tak špatně, že jsem nebyla schopná ani jíst. No tak nepůjdu na oběd, no. Bojím se, že jsem se dostala k anorexii. Vlastně až teď jsem si uvědomila, co vlastně dělám. Nebylo to tak dlouho, takže nic není poznat.

A teď marodím. Mám nějakou střevní virózu a tvrdou dietu. Jíst můžu jen rohlíky a pít něco speciálního. Začalo to zimnicí. Vím, že jsem měla úplně modrý ruce a klepala jsem se tak, že těch pár nesouvislých slov mi stejně nebylo rozumět. teď už mi je o dost líp.

Letos jsem zažila asi nejhorší vánoce. Nedokázala jsem se ani duševně připravit. a asi tak půlku cukroví jsem pekla já, tudíž taky podle toho vypadalo. Už tradičně jsme měli zpívanou mši v kostele, hrála jsem jednu koledu na flétnu a samozřejmě jsem to zvorala. Vážně nevím, proč jsem se chtěla zapojit, když to vždycky zkazím. Večer byl krásnej. Až na koledy. Hrála jsem doprovod na klavír, takže snadno uhádnete, jak to dopadlo. Dostala jsem spoustu pěkných dárků. I od vás jsem dostala krásná přáníčka. Z toho důvodu jsem se rozhodla, že nic smolit nebudu, protože bych se za to musela stydět. Pouze vám přeji:

Užijte si Vánoc líp než já.

já vím, asi vás nebaví číst ty moje věčný nářky, takže tenhle článek s klidem přeskočte
 


Komentáře

1 Clarett Clarett | Web | 31. prosince 2010 v 21:49 | Reagovat

Ale Terezko, nevěš hlavu! :) Zase bude líp. Počkej až budu na střední já... to se zblázním. Já letošní advent téměř celý promarodila, ale přineslo to mnohem víc dobrého než zlého. Doopravdy jsem si užila skvělý čas čtení a oné duševní přípravy, za což jsem velmi ráda. Mrzí mě, že se ti to všechno tak nakupilo a moc ti přeji, aby sis aspoň teď, o svátcích, našla chvíli na modlitbu, pěknou knížku nebo film. :) Zkus si tolik nepřipouštět, že se Vánoce nepovedly přesně podle tvých představ, ale užívat si toho, co je na nich krásné. :) Zároveň ti chci poděkovat za nádherný dárek! Omlouvám se, zapomněla jsem ti to napsat v mailu, tak aspoň takhle. Udělal mi VELKOU radost; určitě sis s tím dala spoustu práce... děkuju. :)
Měj se moc krásně a hlavně vesele! Myslím na tebe. :)

2 iness iness | 1. ledna 2011 v 16:40 | Reagovat

Je mi to moc líto....aspoň že sou prázdniny a to si všichni odpočinem od hrozný školy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama