Únor 2012

Další videa

7. února 2012 v 11:46 | Lilliene
no jo... nevydržela jsem to.

protože tuhle písničku vážně miluju. další kouzelný klip. sice tam tak jako otravuje ten zelený pruh, ale on ztmavne a ani tolik nevadí.


závěrečný boj. ta písnička se k tomu myslím ohromně hodí. nejdrsnější je ten konec, kde se perou Glum s Frodem a zpívá se "Someone like me" - Někdo jako já.


tohle sem vlastně ani nepatří, protože to je parodie na Harryho Pottera, ale strašně jsem se u toho nasmála. i titulky vážně stojí za to. prostě :D

Videoklipy

7. února 2012 v 11:11 | Lilliene |  Nezařaditelné
Tak jsem si říkala, jak budu psát články, a najednou mě nic nenapadá. Sedím doma jako pecka, nic se neděje a já tvrdnu u počítače a nápady jsou pryč.
aspoň vám sem dám tři hrozně hezká videa, všechny s hudbou od mojí oblíbené kapely, jedno s klipem z Letopisů Narnie a druhé dvě z Pána prstenů.


hrozně se mi líbí, jak to na konci skočí do dvojky a pak zas zpět, jako kdyby se to odehrálo před očima Bílé čarodejnice v okamžiku její smrti. najednou jsem z toho dostala chuť si pustit LWW.


ta písnička, to je prostě srdcovka. nádhera nádhera nádhera.
je to trochu protáhlé do výšky, ale myslím, že to nevadí. záběr na Denethora mi ještě víc než kdy jindy připadá, ze mu z pusy teče krev :D


tuhle písničku jsem si dost zkazila jedním hloupým videem, ale tenhle klip je prostě úžasnej.

a teď bych pomalu měla přestat čumět na videa a dělat něco smysluplnýho.

Marod...

6. února 2012 v 10:28 | Lilliene |  A můj život
to znamená, že bych mohla něco sesmolit. já už něco vymyslím. ;-)
sice mám dietu, ale nemusím do školy, juchů!